Forum cetățenesc pentru Mănăștur

Primăria Cluj-Napoca și Consiliul Local vă invită să participați la stabilirea priorităților comunității noastre și să participați la realizarea și urmărirea proiectelor - Mănăștur - 10 decembrie 2013 - Școala Ion Creangă - Sala de sport

Primăria Cluj-Napoca și Consiliul Local vă invită să participați la stabilirea priorităților comunității noastre și să participați la realizarea și urmărirea proiectelor – Mănăștur – 10 decembrie 2013 – Școala Ion Creangă – Sala de sport

La începutul anului 2013 cetățenii celui mai mare cartier al municipiului Cluj-Napoca au fost invitați să se implice într-un proiect unic în România: Bugetare participativă. În urma întâlnirilor desfășurate pe parcursul anului s-au trasat niște domenii prioritare clare ale comunității mănășturene așadar vă invităm marți, 10 decembrie 2013, să ducem mai departe dezbaterile și să stabilim împreună cum vor fi puse în practică proiectele importante pentru Mănăștur.